Doradztwo w zakresie opodatkowania wynagrodzeń

Skutecznie doradzamy w podatkach

Działamy z sukcesem w obszarze doradztwa podatkowego
Dbamy o interes naszych Klientów, oferując kompleksowe usługi w zakresie doradztwa i nadzoru podatkowego. Stawiamy na wysoką jakość usług i zaufanie.

tel: +48 22 734 76 00
fax: +48 22 724 34 36
poczta@doradztwo.acco.eu

Doradztwo w zakresie opodatkowania wynagrodzeń

Kancelaria Prawno-Podatkowa ACCO gwarantuje Państwu kompleksowe doradztwo w zakresie  opodatkowania wynagrodzeń i opłacania składek ubezpieczeniowych. Naszą ofertę dedykujemy korporacjom, MŚP oraz firmom, reprezentującym sektor publiczno-prywatny, które zatrudniają polskich i zagranicznych pracowników w oparciu o standardowe formy rozliczeń i/lub wdrażają politykę wynagrodzeń motywacyjnych.

Doradztwo Kancelarii ACCO w zakresie opodatkowania wynagrodzeń obejmuje ich optymalizację, analizę i/lub tworzenie wewnętrznych procedur formalnych oraz bieżące wsparcie prawno-podatkowe.

Jakie korzyści zapewniamy?

Bezpieczeństwo prawno-podatkowe
Wyższa opłacalność zatrudnienia
Niższe koszty stałe
Optymalizacja wynagrodzeń netto
Elastyczne formy współpracy
Odpowiedzialne i rzetelne partnerstwo

Doradztwo w zakresie opodatkowania wynagrodzeń – oferta

  • Doradztwo w zakresie sposobu opodatkowania wynagrodzeń polskich i zagranicznych pracowników oraz zasad opłacania ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych.
  • Opracowanie procedur efektywnego zatrudnienia pod względem podatkowym.
  • Wdrażanie rozwiązań, mających na celu zwiększenie wartości netto wynagrodzenia (m.in. wprowadzanie 50% kosztów uzyskania przychodu).
  • Wdrażanie rozwiązań podatkowych i procedur mających na celu obniżenie opodatkowania dochodów członków zarządu i kadry managerskiej.
  • Wdrażanie rozwiązań podatkowych i procedur mających na celu obniżanie obciążeń z tytułu ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego.
  • Wdrażanie rozwiązań podatkowych i procedur w zakresie programów motywacyjnych i związanych z nimi form wynagrodzenia.
  • Doradztwo w zakresie opodatkowania wynagrodzeń na rzecz pracodawców, oddelegowujących pracowników za granicę, w szczególności do państw UE.

Zapewniamy naszym Klientom optymalizację podatkową wynagrodzeń w ramach obowiązujących przepisów. Tym samym doradztwo specjalistów podatkowych ACCO zapewnia wyższe zyski oraz bezpieczeństwo prawne.

Zapraszamy do współpracy z gwarancją najwyższych światowych standardów