Zespół Kancelarii prawno-podatkowej ACCOŚwiadczymy wysokiej jakości usługi doradztwa oraz nadzoru podatkowego

Doradcy podatkowi ACCO

Misja – wizja

Posiadamy jeden cel – maksymalne bezpieczeństwo prawne i optymalizacja wyników finansowych naszych Klientów. Tak definiujemy naszą misję, która wyznacza kierunek naszego rozwoju.

Aktywne partnerstwo

Przewidujemy, doradzamy i monitorujemy – właśnie tak zapewniamy naszym Klientom pełną opiekę podatkową, która gwarantuje realne korzyści i przewyższa większość standardowych usług doradczych.

Skuteczne doradztwo podatkowe

Skuteczne doradztwo podatkowe rozumiemy jako szybkie rozwiązywanie problemów i bieżące wsparcie, które zapewnia naszym Klientom spokój i pewność optymalnych działań podatkowych.

Co wyróżnia naszych doradców podatkowych?

Indywidualne podejście

Zapewniamy doradztwo podatkowe oparte na głębokiej analizie uwarunkowań lokalnych, specyfice branży oraz realnych potrzebach Klientów.

Międzynarodowe doświadczenie

Nasze wieloletnie doświadczenie w obsłudze dużych i małych firm pozwala nam sprawnie poruszać się w polskiej i międzynarodowej przestrzeni prawnej.

Specjalistyczne wiedza

Systematycznie aktualizujemy specjalistyczną wiedzę, biorąc udział w zaawansowanych szkoleniach i międzynarodowych konferencjach podatkowych.

Sprawdzone rozwiązania

Przez ponad 25 lat wypracowaliśmy autorskie know-how i pakiet skutecznych rozwiązań w zakresie analityki, komunikacji oraz optymalizacji podatkowej.

Przyjazne doradztwo

Zapewniamy klarowne doradztwo podatkowe – pragniemy, aby nasi Klienci zrozumieli procesy podatkowe i podejmowali w pełni świadome decyzje.

Wysoka skuteczność

Efektywnie rozwiązujemy problemy podatkowe, zapewniamy bezpieczeństwo prawne oraz optymalizujemy wyniki finansowe Klientów.

Zespół doradców podatkowych ACCO
Naszym niezmiennym priorytetem są korzyści Klientów

Alicja KorbeckaPrezes Zarządu Spółki ACCO Accounting & Consulting Office

acco
Doświadczenie i kompetencje
  • Ukończyła kierunkowe studia o profilu finansów i rachunkowości
  • 40 lat doświadczenia w dziedzinie rachunkowości i prawa podatkowego
  • Od 1998 roku licencjonowany doradca podatkowy pod numerem 04535
  • Specjalizuje się w prawie podatkowym i gospodarczym
  • Zasiadała w radach nadzorczych spółek giełdowych
  • Laureatka konkursu Polish Businesswomen Awards 2016

Alicja Korbecka – doradca podatkowy, Prezes Zarządu Spółki ACCO Accounting & Consulting Office, która nieprzerwanie od 1995 roku zajmuje się outsourcingiem rachunkowości spółek kapitałowych, kadr i płac oraz doradztwa podatkowego i gospodarczego.
Specjalizuje się w prawie podatkowym i gospodarczym, zajmując się kompleksową obsługą krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych. Związana z Izbą Doradców Podatkowych. W swojej wieloletniej karierze zawodowej zasiadała w radach nadzorczych spółek giełdowych oraz brała udział w licznych projektach rządowych.

W 2016 roku w konkursie Polish Businesswomen Awards zdobyła dwie statuetki, branżową w kategorii usług profesjonalnych Lider Doradztwa Podatkowego oraz statuetkę główną Polish Businesswomen Roku.

Zapraszamy do współpracy z gwarancją najwyższych światowych standardów