Fuzje i przejęcia

Skutecznie doradzamy w podatkach

Działamy z sukcesem w obszarze doradztwa podatkowego
Dbamy o interes naszych Klientów, oferując kompleksowe usługi w zakresie doradztwa i nadzoru podatkowego. Stawiamy na wysoką jakość usług i zaufanie.

tel: +48 22 734 76 00
fax: +48 22 724 34 36
poczta@doradztwo.acco.eu

Fuzje i przejęcia

Kancelaria Prawno-Podatkowa ACCO zapewnia profesjonalne doradztwo oraz kompleksową obsługę procesów integracji biznesowej w planowaniu i realizacji transakcji fuzji i przejęć. Gwarantujemy bezpieczeństwo prawne, pomagamy podejmować optymalne decyzje biznesowe oraz przejmujemy obowiązki formalne.

W ramach naszych usług wykonujemy, m.in. wyceny przedsiębiorstw, krótko- i długo- terminowe prognozy finansowe, zapewniamy wsparcie negocjacyjne, optymalizujemy i zabezpieczamy warunki, tworzymy dokumentację fuzji i przejęć oraz finalizujemy procesy integracji.

Skuteczność naszej oferty to efekt synergii międzynarodowego doświadczenia i sprawdzonego know-how, dzięki którym obsługujemy korporacje i MŚP na wysokim poziomie.

Jakie korzyści zapewniamy?

Sprawny proces fuzji i przejęć
Bezpieczeństwo prawne
Pewność optymalnych decyzji
Aktywne wsparcie negocjacyjne
Wzrost wartości przedsiębiorstwa
Szybszy rozwój przedsiębiorstwa

Fuzje i przejęcia – oferta

  • Analiza rynku oraz due diligence przedsiębiorstw podmiotów biorących udział w procesie fuzji lub przejęcia (tj. wielopłaszczyznowy audyt kondycji finansowej, prawnej i podatkowej przedsiębiorstwa).
  • Wstępna wycena przedsiębiorstw, biorących udział w procesie fuzji lub przejęcia.
  • Przygotowanie strategii, analiz i prognoz efektów finansowych fuzji lub przejęcia innych podmiotów w krótko- i długo- terminowym kontekście biznesowym.
  • Wsparcie negocjacyjne w definiowaniu warunków transakcyjnych.
  • Wsparcie w sporządzeniu wiążącej oferty nabycia przedsiębiorstwa oraz finalne negocjacje.
  • Przygotowanie dokumentacji transakcyjnej.
  • Wsparcie w procesie zamknięcia i rozliczenia transakcji.
  • Pomoc w skutecznej integracji nabytego podmiotu oraz uzyskania maksymalizacji synergii na poziomie prawnym i podatkowym.

Gwarantujemy naszym Klientom odpowiedzialne partnerstwo, które wyraża się aktywnym wsparciem na każdym etapie fuzji, przejęcia lub integracji przedsiębiorstw.

Zapraszamy do współpracy z gwarancją najwyższych światowych standardów