Opinie prawne i wnioski o interpretacje

Skutecznie doradzamy w podatkach

Działamy z sukcesem w obszarze doradztwa podatkowego
Dbamy o interes naszych Klientów, oferując kompleksowe usługi w zakresie doradztwa i nadzoru podatkowego. Stawiamy na wysoką jakość usług i zaufanie.

tel: +48 22 734 76 00
fax: +48 22 724 34 36
poczta@doradztwo.acco.eu

Opinie prawno-podatkowe i wnioski o interpretacje

Przepisy prawno-podatkowe bardzo często są niejednoznaczne i powodują problemy w ich właściwej interpretacji. W przypadku wątpliwości łatwo popełnić błąd, który może skutkować negatywnymi konsekwencjami. Z tego względu jakiekolwiek wątpliwości działu księgowości lub zewnętrznego biura księgowego warto skonfrontować z wiedzą doświadczonych ekspertów.

Biegli rewidenci Kancelarii Prawno-Podatkowej ACCO przygotują dla Państwa rzetelne opinie prawno-podatkowe z rekomendacją bezpiecznych i optymalnych rozwiązań.

W sytuacjach budzących wątpliwości, na podstawie udzielonego pełnomocnictwa, stworzymy indywidualny wniosek i wystąpimy w Państwa Imieniu o interpretację przepisów do Izby Skarbowej.

Opinie prawne

Tworzymy opinie prawne, które pozwalają uniknąć ryzykownej metody prób i błędów, podejmować optymalne decyzje, a nawet wprowadzać istotne zmiany w bieżącej działalności przedsiębiorstwa.

Wnioski o interpretacje

Składane przez nas wnioski o interpretacje pozwalają możliwie szybko uzyskać jednoznaczną odpowiedź i możliwe szybko zastosować ją w praktyce biznesowej z gwarancją bezpieczeństwa prawnego.  Jednocześnie wnioski o interpretacje stanowią skuteczne zabezpieczenie w przypadku kontroli skarbowej.

Jakie korzyści zapewniamy?

Duża oszczędność czasu
Pewność właściwych decyzji
Optymalizacja działań biznesowych
Bezpieczeństwo prawno-podatkowe
Ochrona w przypadku kontroli
Bieżące wsparcie ekspertów

Opinie prawne i wnioski o interpretacje - oferta

  • Wnikliwa analiza przepisów prawnych i podatkowych w kontekście działań przedsiębiorstwa – jego osobowości prawnej oraz profilu biznesowego.
  • Tworzenie profesjonalnych opinii prawnych z rekomendacją bezpiecznych i najbardziej korzystnych rozwiązań prawno-podatkowych.
  • Przygotowywanie precyzyjnych i umotywowanych wniosków o interpretację przepisów prawno-podatkowych na podstawie udzielonego pełnomocnictwa.
  • Bieżące wsparcie oraz przedstawicielstwo w rozmowach z instytucjami podatkowymi.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu przeprowadzamy profesjonalny i w pełni indywidualny audyt podatkowy, który uwzględnia specyfikę i niuanse branżowe.

Zapraszamy do współpracy z gwarancją najwyższych światowych standardów