Sukcesja międzypokoleniowa w firmie

Skutecznie doradzamy w podatkach

Działamy z sukcesem w obszarze doradztwa podatkowego
Dbamy o interes naszych Klientów, oferując kompleksowe usługi w zakresie doradztwa i nadzoru podatkowego. Stawiamy na wysoką jakość usług i zaufanie.

tel: +48 22 734 76 00
fax: +48 22 724 34 36
poczta@doradztwo.acco.eu

Sukcesja międzypokoleniowa - Doradztwo oraz bieżące wsparcie

Według badań przeprowadzonych w 2014 roku przez PWC oraz Instytut Biznesu Rodzinnego, do przedsiębiorstw rodzinnych można zaliczyć aż 90% firm działających w Polsce. W związku z tym sukcesja międzypokoleniowa w firmie nabiera szczególnego znaczenia – zwłaszcza w kontekście transferu aktywów oraz skomplikowanych przepisów.

Kancelaria Prawno-Podatkowa ACCO zapewni Państwu skuteczne doradztwo oraz bieżące wsparcie w procesie sukcesji międzypokoleniowej w firmie. W ramach oferty gwarantujemy analizę sytuacji prawno-podatkowej, przygotowanie planu i dokumentacji sukcesji oraz jej realizacji z zachowaniem wartości marki oraz ciągłości działań biznesowych.

Naszą ofertę dedykujemy małym firmom rodzinnym, korporacjom oraz MŚP – bez względu na profil biznesowy przedsiębiorstwa, strukturę własności i złożoność sytuacji prawno-podatkowej. Jesteśmy pewni, że dzięki naszemu doświadczeniu także i Państwa firmie zapewnimy płynną, bezpieczną i opłacalną sukcesję międzypokoleniową.

Jakie korzyści zapewniamy?

Sprawny przebieg sukcesji w firmie
Bezpieczeństwo prawno-podatkowe
Zachowanie wartości marki
Płynność działań biznesowych
Sprawna realizacja formalności
Skuteczna optymalizacja podatkowa

Sukcesja międzypokoleniowa w firmie – oferta

  • Wnikliwa analiza sytuacji prawno-podatkowej przedsiębiorstwa pod kątem sukcesji międzypokoleniowej w firmie.
  • Przygotowanie strategii i planu sukcesji międzypokoleniowej z zachowaniem dotychczasowej wartości marki oraz płynności działań biznesowych.
  • Przygotowanie kompletnej dokumentacji sukcesyjnej.
  • Wsparcie i reprezentacja sukcesorów w działaniach prawno-podatkowych oraz relacjach z instytucjami fiskalnymi, finansowymi i urzędami.

W ramach usług wsparcia procesów sukcesji międzypokoleniowej oferujemy bieżącą obsługę prawno-podatkową z gwarancją wymiernych korzyści oraz odpowiedzialnego partnerstwa.

Zapraszamy do współpracy z gwarancją najwyższych światowych standardów