Zakładanie i rejestracja spółek

Skutecznie doradzamy w podatkach

Działamy z sukcesem w obszarze doradztwa podatkowego
Dbamy o interes naszych Klientów, oferując kompleksowe usługi w zakresie doradztwa i nadzoru podatkowego. Stawiamy na wysoką jakość usług i zaufanie.

tel: +48 22 734 76 00
fax: +48 22 724 34 36
poczta@doradztwo.acco.eu

Profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru optymalnej osobowości prawnej przedsiębiorstwa

Spółki handlowe to jedna z najpowszechniejszych form prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Wybór charakteru działalności nie jest jednak oczywisty z wielu względów biznesowych. Błędna decyzja wiąże się często z ograniczeniami i obciążeniami podatkowymi, których można uniknąć.

Kancelaria Prawno-Podatkowa ACCO łączy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru optymalnej osobowości prawnej przedsiębiorstwa pod względem prawno-podatkowym oraz przejmuje wszystkie obowiązki formalne związane z zakładaniem i rejestracją spółki.

Naszą ofertę dedykujemy:

  • osobom fizycznym i/lub przedsiębiorcom pragnącym założyć spółkę;
  • korporacjom zagranicznym planującym otworzyć działalność (spółkę) w Polsce;
  • przedsiębiorstwom, które pragną przekształcić jednoosobową działalność gospodarczą;
  • spółkom, które planują fuzję, przejęcie lub zmianę osobowości prawnej.

Na życzenie Kancelaria ACCO zapewnia bieżącą obsługę prawno-podatkową spółek z gwarancją aktywnego partnerstwa, bezpieczeństwa prawnego oraz pakietem wymiernych korzyści finansowych.

Jakie korzyści zapewniamy?

Wybór spółki o optymalnej osobowości prawnej
Bezpieczeństwo prawne i korzystne opodatkowanie
Sprawna realizacja niezbędnych formalności
Zachowanie dotychczasowej wartości marki
Wzmocnienie wiarygodności i zysk wizerunkowy
Płynność działań biznesowych

Zakładanie i rejestracja spółek – oferta

  • Analiza potrzeb biznesowych i opracowanie projektu umowy, który uwzględni optymalne rozwiązania z punktu widzenia korzyści prawno-podatkowych naszych Klientów.
  • Dopasowanie zapisów do profilu biznesowego przedsiębiorstwa tak, aby umożliwić elastyczne zarządzanie spółką i jej kapitałem w przyszłości.
  • Asysta prawnika z Kancelarii ACCO podczas podpisywania aktu notarialnego – na życzenie rekomendacja kancelarii notarialnej.
  • Przygotowanie kompletnej dokumentacji niezbędnej do rejestracji spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym, systemie REGON oraz NIP.

Pośpiech nigdy nie jest dobrym doradcą, lecz jako przedsiębiorcy doskonale rozumiemy potrzebę szybkich i skutecznych działań. Właśnie dlatego umożliwiamy założenie i rejestrację spółki już w 48 godzin.

Zapraszamy do współpracy z gwarancją najwyższych światowych standardów